Finland Cup
Sa 12:45
Finland Cup
Sa 13:00
Finland Cup
Sa 13:00
Finland Cup
Sa 13:00
Mitä löydät tältä sivulta?

Mitkä joukkueet ottavat huomenna yhteen? Täältä näet, mistä voit katso jalkapallo live streamejä ilmaiseksi mukaan lukien kaikki liigat Tulet yllättymään...

Fredrikstad
Position 1
Huomenna
0
0
Skeid
Position 2
JJK
Position 1
Huomenna
0
0
Vaajakoski
Position 2
Strømsgodset
Position 2
Huomenna
0
0
Mjøndalen
Position 1
Partizan
Position 2
Huomenna
0
0
CSKA 1948 Sofia
Position 1
Hødd
Position 2
Huomenna
0
0
Brattvåg
Position 1
Kjelsås
Position 1
Huomenna
0
0
Lyn
Position 2
Örgryte
Position 2
Huomenna
11:00
KFUM
Position 1
Belshina
Position 1
Huomenna
12:00
Dnepr Mogilev
Position 2
Strømmen
Position 2
Huomenna
12:00
Kvik Halden
Position 1
IFK Göteborg
Position 1
Huomenna
12:30
Sarpsborg 08
Position 2
Helsingborg
Position 2
Huomenna
13:00
AIK
Position 1
Sirius
Position 1
Huomenna
13:00
Örebro
Position 2
SalPa
Position 2
Huomenna
13:00
PK-35
Position 1
Kjelsås
Position 2
Huomenna
13:00
Byåsen
Position 1
Ullensaker / Kisa
Position 2
Huomenna
13:00
Grorud
Position 1
Bærum
Position 2
Huomenna
13:00
Asker
Position 1
Hammarby
Position 1
Huomenna
13:00
Honka
Position 2
Landskrona
Position 1
Huomenna
14:00
Mjällby
Position 2
Kongsvinger
Position 1
Huomenna
14:00
Stabæk
Position 2
Varberg BoIS
Position 2
Huomenna
14:00
Norrby
Position 1
Norrköping
Position 2
Huomenna
14:00
Brommapojkarna
Position 1
Aalesund
Position 1
Huomenna
14:00
Molde
Position 2
Skövde AIK
Position 1
Huomenna
14:00
Värnamo
Position 2
Vard
Position 2
Huomenna
14:00
Os
Position 1
Kristiansund
Position 1
Huomenna
14:00
Levanger
Position 2
Kalmar
Position 1
Huomenna
15:00
Öster
Position 2
Västerås SK
Position 2
Huomenna
15:00
Sandviken
Position 1
Arendal
Position 1
Huomenna
15:00
Ørn Horten
Position 2
Egersund
Position 2
Huomenna
15:00
Brodd
Position 1
Lysekloster
Position 2
Huomenna
15:00
Brann II
Position 1
Flekkerøy
Position 1
Huomenna
15:00
Notodden
Position 2
GIF Sundsvall
Position 2
Huomenna
16:00
AFC Eskilstuna
Position 1
Häcken
Position 1
Huomenna
16:00
Vålerenga
Position 2
Ranheim
Position 1
Huomenna
16:00
Östersunds FK
Position 2
GAIS
Position 2
Huomenna
16:30
Falkenberg
Position 1
Sandnes Ulf
Position 1
Huomenna
17:00
Start
Position 2
KäPa
Position 2
Huomenna
18:00
JäPS
Position 1
Rosenborg
Position 2
Su
0
0
Haugesund
Position 1
River Plate
Position 1
Su
0
0
Universidad Chile
Position 2
JäPS / United
Position 2
Huomenna
11:00
AskU
Position 1
KemPa
Position 1
Huomenna
12:45
Ylivieska II
Position 2
HaPo
Position 1
Huomenna
13:00
NoPS
Position 2
Eurajoki
Position 1
Huomenna
13:00
PP-70
Position 2
AFC Keltik
Position 1
Huomenna
13:00
KeuPa
Position 2
Yllätys
Position 2
Huomenna
14:00
MiPK
Position 1
ToU
Position 2
Huomenna
14:00
KaPa Kajaani
Position 1
LoPS
Position 1
Huomenna
15:00
VG-62
Position 2
Pehmeet ja Märät
Position 2
Huomenna
16:00
PPJ / Lauttasaari
Position 1
TuWe
Position 2
Huomenna
16:00
MaPS
Position 1
Eurajoki II
Position 1
Huomenna
16:00
LeKi-Futis
Position 2
Fish United
Position 2
Huomenna
16:15
Apassit
Position 1
Kolarin Kontio
Position 2
Huomenna
0
0
KePS
Position 1
Ilves IV
Position 1
Huomenna
17:45
Tervakosken Pato
Position 2
PetPet
Position 2
Huomenna
17:45
LehPa
Position 1
Spital
Position 1
Huomenna
18:00
Töölön Vesa
Position 2
HeMan
Position 1
Huomenna
18:00
Ponnistajat
Position 2
Samba
Position 2
Huomenna
18:00
Dons
Position 1
MYPA
Position 2
Huomenna
16:30
Jäntevä Kotka
Position 1
Kenia
Position 2
Huomenna
0
0
Burundi
Position 1
Indonesia
Position 2
Huomenna
14:30
Burundi
Position 1
Syyria
Position 1
Huomenna
19:00
Thaimaa
Position 2
Saksa
Position 1
Huomenna
20:45
Peru
Position 2
Marokko
Position 2
Huomenna
23:00
Brasilia
Position 1
Bangladesh
Position 1
Huomenna
10:45
Seychellit
Position 2
Laos
Position 2
Huomenna
13:15
Bhutan
Position 1
Bahrain
Position 1
Huomenna
20:00
Palastina
Position 2
Georgia
Position 1
Huomenna
15:00
Mongolia
Position 2
Yhdistyneet Arabiemiirikunnat
Position 2
Huomenna
19:00
Tadžikistan
Position 1
Apertura ≫ Round 10
Rionegro Águilas
Position 4
Huomenna
02:10
Envigado
Position 7
Once Caldas
Position 17
Huomenna
20:00
Deportivo Pereira
Position 13
Alianza Petrolera
Position 9
Huomenna
22:10
Atlético Bucaramanga
Position 11
Atlético Nacional
Position 3
Su
00:20
Independiente Medellín
Position 10
Ryhmä B ≫ Round 10
Enugu Rangers
Position 7
Huomenna
16:00
Bayelsa United
Position 8
Ryhmä A ≫ Round 10
Enyimba
Position 2
Huomenna
16:00
Bendel Insurance
Position 1

Kuka pelaa huomenna jalkapalloa: Mitä live lähetyksiä voin katsoa suorana? (2023)

Mitkä joukkueet ottavat huomenna yhteen? Täältä näet, mistä voit katso jalkapallo live streamejä ilmaiseksi mukaan lukien kaikki liigat Tulet yllättymään...

Toimitus     Meistä    Käyttöehdot     Ota yhteyttä